BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Kimin 17/25 Aralık kimi 15 Temmuz darbe tiyatrosu ile cezaevlerini dolduran babalar.Bu ülkede kimseye yapılmayan işkence,eziyete ve kötülüğe maruz kalmış babalar.Kimi işkence altında can vermiş,kimi faili meçhule kurban gitmiş, kimi kaçırılmış yigit babalar.

Hiçbiri ile ilgili neredeyse somut tek bir delil yok ama Akp polisinin zulmünün,çiğnediği kanunun haddi hesabı da yok.

Hükümetin adalet sistemini yerle yeksan etmesi,hakimlerin hür irade ile hükmedememesi,savcıların zulüm etmek için her fırsatı kollaması bu ülkeden hukuğun çoktan yok olduğunu göstermektedir.

50 bini aşkın tutuklunun adalet beklediği bu günlerde, anneler günü geçmiş,babalar günü geçmiş kimin umrunda. Masum evlatları gözleri yaşlı beklerken Akp adaleti adil yargılamaktan kaçmakta. Hak ihlalleri had safhada olan ülkemizin nereye gittiği ise meçhul.

Geç gelen adalet,adalet degildir.

Adalet bir gün size de lazım olur.

Masum yavruların yiğit babaları.

Vatanın vatansever evlatları.

Korkmayınız,dim dik durunuz.

Suçsuzluğunuz elbet ortaya çıkacak. Dimdik girdiğiniz o hapisanelerden BABALAR GİBİ ÇIKACAKSINIZ. Evlatlarınıza yaşadıklarınızı acı da olsa grurla anlatacaksınız. Gelecek sizin ve evlatlarınızın omuzlarında yükselecek. Hak,adalet ve insana sevgi,birbirine saygı sizinle yeniden bu ülkede can bulacak.

Bu duygularla BABALAR GÜNÜNÜZÜ KUTLUYOR bir an önce sevdiklerinize kavuşmanızı arzuluyoruz.

www.magduriyetler.com