Benim adım A.A

Manisa’nın Akhisar ilçesinde oturuyorum. Ticaretle uğraşıyorum evliyim iki çocuk babasıyım. Eşim ev hanımı 40 yaşındayım. Ticarette uğraştığım için bütün insanlarla ortak bir ilişkimiz ve seviyeli bir ticaretimiz var. Ticaret hayatımız boyunca hedefimiz doğru dürüst ve temiz bir ticari yapmak. Vatanımıza milletimize bir katkı sağlamaktır.

Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz darbe girişimini akşam evimde televizyondan öğrendim ve maalesef ülkem ve milletim adına çok üzüldüm. Böyle bir olayın yaşanmasını her bir Türk vatandaşı gibi Bizi de derinden üzdü. Daha sonra ilerleyen İlk haftalarda evime polis geldi gerekçe olarak iş adamları derneğine üye olmaktan dolayı gözaltına alındım. Hayatım boyunca Devleti’me karşı adli ve Hukuksuz hiçbir işim olmadı. Ben hiçbir zaman bir terör örgütüne üye, destek nede maddi olarak bir katkıda bulunmadım. Onun için bana suç olarak isnat eden kişilerin ispat etmesi gerekir.

Gözaltına alındığım günlerde ikinci çocuğunu dünyaya gelmişti nefes alma problemi yaşadığı için rahatsızlık geçirdi. Şimdi bu durumdan dolayı eşim de psikolojik olarak rahatsızlandı. Bu yüzden eşimin benim desteğime ihtiyacı vardı. Ayrıca bu Derneğin açılmasına izin veren yetkili kişiler şimdiye kadar tespit edemediler de hemen bu olayın arkasından mı tespit ettiler. Bunların cevabını verecek olanlarda da bu derneğe gelen birçok siyasi yetkililer ve açılışına izin veren yetkililerdir. Bu bir hafta gözaltında kaldıktan sonra hakim karşısına çıktım. Hakim de terör örgütüne destek veren İşadamları Derneği üye olmaktan terör örgütüne üye olmaktan tutukladım. Bana isnat edilen hiçbir suçu kabul etmiyorum.

Şu anda 8 aydır tutukluyum. Toplumda ve insanlar nazarında ki itibaren çok ciddi olarak zedelendi. Ticari itibarim da insanlar ve toplumun gözünde sarsıldı. Hukuk ölmez ama uyuyabilir. Uyanacağı günleri iple çekiyoruz bütün mağdurlar olarak

Saygılarımla……

AKHİSAR / MANİSA