Sevgili metanetli fedakâr cefakâr ve vefakâr eşim ve babaları yaşarken yetim bırakılan 5 yiğidim.

Yıllar sonra size böyle bir ortamdan değil daha güzel bir ko ortamdan mektup yazmak isterdim ama kaderini yaşamak durumunda olan  her mağdur ve mazlum  gibi bizde kaderin hükmüne,  Allah (cc) takdirine teslim olarak kendi kaderimizi yaşıyoruz.

Kader hükmünü icra edecek belki bizim dünya hayatımızı huzursuz edecekler fakat buna sebep olanların da ahiret hayatları huzursuz olacak, kendi elleri ile ahiretlerini mahvetmiş olacaklar. Hayırlısı olsun, insanlar zulmetse de kader-i ilahi adalet eder.

Buradaki günlerim maddi ve fiziki olarak belki sıkıntılı geçiyor ama Allah’ın (c.c)  lütfuyla manevi olarak  eksiklerimi ve kusurlarımı giderme adına telâfi imkanı sağladığı için bu yönüyle hayırlara vesile olacağını diliyorum. Rabbim çekil Louisen hiçbir sıkıntıyı isyan etmedikçe karşılıksız bırakmaz. Allah’tan (c.c) dileğim bu sıkıntılı süreçte engin lütfuyla bizlere sabır, sükunet, itminan ve teslimiyet versin.

Radînâ bîllâhi Rabben ve bil islami dinen ve bi Muhammedin (sav) nebiyyen.”Rabb olarak Allah’tan; nebi olarak Hz.Muhammed (a.s)’den ve din olarak İslam’dan razıyız.

O (cc) ve Nebisi  Hz Muhammed (sav) de bizden razı olsun insallah.

Cenab-ı hak bizleri en kısa zamanda vuslat  yaşatarak sevindirsin. Masum çocuklarımızın hürmetine hasretimizi bitirsin.