Canım oğulcuğum, kuzucum, ciğerimin köşesi, FUADIM,

 

Annesinin BİRTANESİ bir yıldan fazla senden ayrı kalmak zorunda kaldık. Ama bir anne baba evladından bilerek ayrılmak istemez. Çok şükür ki halaların, deden, nenen, kuzenlerin, yengen ve amcan bizim bu zor zamanımızda hep destek oldular, yardımcı oldular. Onların kıymetini bilmeliyiz.

 

Biliyorum bizi çok özlüyorsun. Çünkü bende seni çook özlüyorum. Babanı ve tüm sevdiklerimizi. Ama insan nasıl hasta olurda onun geçmesini bekler, sabreder. Aynen bende öyle kavuşacağımız günü bekliyorum. Biliyor musun? Burada hep bahsediyorum senden. İnsan sevdiğinden hep bahsedermiş ya öyle. Hele senin gibi sevimli bir kuzucuksa.

 

Bir anne babanın en büyük dileği çocuklarının iyi bir insan olmasıdır. Bizde senin ve senin gibi çocuklar için aynı şeyi istiyoruz. İnşallah insanlarla iyi geçinen, başarılı, akıllı bir çocuk ve tabiki ilerde büyük insan olursun. Bende hep dua ediyorum. Hani sana anlattığım Fırıncı hikayesi vardı ya onun gibi Allah da bize daha güzel bir şekilde dualarımıza cevap verecek belki de. Sabretmeliyiz.

 

Senin defterlerini, yazılarını öyle merak ediyorum ki. Biliyor musun ? Burada satranç oynamasını öğrendim. Çıkınca seninle oynarız inşallah. Tabii ki Ahmetlerle de…Ödevlerimizi aksatmayalım anneciğim. Hani seninle kule yapardık ya alttaki kuleleri sağlam koymazsak üsttekiler, alttaki blokları düşürür. O yüzden ilkokul çok önemli. Çünkü diğer okulların temelini oluşturuyor. Öğretmenini iyi dinlemelisin. Bilmediklerini sormaktan hiç çekinme. Çünkü bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp derler.

 

Sana bir resim gönderiyorum. Ahmet, Halil ve sen uçurtma uçuruyorsunuz. İnşaallah öyle bir uçurtma alır ve bunu gerçekleştiririz. Güzelce boyayın. Seni ÇOOK SEVEN ANNEN

 

Allaha emanet ol YAVRUCUM, KUZUCUM

Kasım 2017