Annesinden Tutuklu Kızına

Allah seni bizden daha çok seviyormuş ne diyeyim, biraz daha dua ve sabır düştü nasibimize inşallah mertebelerini yükseltir, seninle birlikte bizimkini de yükseltir diye umut ediyoruz. Rabbimizden razıyız hep…

Asla hoşnutsuzluk göstermeyiz inşaallah. Üzülmedik desek yalan olur tabi ama vardır bir hikmeti de diyebildik şükür. Bir arkadaş rüyasında kahverengi gördü demiştin. Düşünüyordum kaç gündür dünya adına sıkıntılı ahiret adına hayırlı demişlermiş rüyasında ya, ne çıkacak ki acep diyordum ama biliyordum ki sen de ben de hepimiz de Rabbimiz den hep hayır olanı istedik. Sebeplere değil Rabbimize bel bağladık. HasbunAllah dedik hep, hamdolsun senin gibi bunları diyebilecek bir imana sahip olan bir evladım var, bu noktada ne kadar şükretsem az canım yavrum.

Sakın üzülme kendini yıpratma biz iyiyiz takdir böyleymiş diyebilmeyi nasip etti Rabbim hamdolsun. Önümüze bakacağız yapılacakları sebepler dairesinde yapmaya çalışacağız gerisini de Rabbimizin in takdirine bırakacağız. Seni çoook seviyorum biliyorsun herkes de çoook seviyor o kadar çok inanmıştı ki herkes çıkacağına. O kadar çok şey okundu ki Maşallah

ben söylemeden pek çok arkadaş kendileri okumuşlar. Ne var ki vakti saati gelmemiş, daha hayırlı bir şekilde gerçekleşecek demek ki vuslat… İnanıyoruz Rabbimize inancımız tam inşaallah.

Mahkeme çıkışından itibaren bol bol Sekine ve İnşirah’ lar okundu sana. Rabbim gönlüne sekine indirsin, gönlünü genişletsin yavrucuğum, Allah’ a emanetiz hepimiz.

Sağlıkla, huzurla af ve afiyetle kal inşaallah…