Ben 82, eşim 76 yaşında, 5 çocuk 14 torun sahibi bir aileyiz yani aile idik… 15 Temmuz kara günün ardından evlatlarım, damatlarım, torunlarım ve torunlarımın eşleri için sürekli evimize baskın yapıldı, yapılmaya devam ediyor… Bu yüzden ailem paramparça oldu.

Gelen polisler evimizin dışında her köşeye konuşlanmış vaziyette, içeridekiler bizim yaşlı halimize aldırmadan her yeri didik didik arama pesinde.. Eğer evladımın da evinin kapısını açmazsam kıracakları söyleyerek beni tehdit ettiler. Bende bu yaşlı halimle evladımın evine kadar onlarla yürüyerek kapıyı açtım… Evladımın evini de altını üstüne getirerek her yeri dağıttılar. Biz yaşlı olduğumuz için toplamaya da elimiz varmadı. Yaklaşık 2 senedir hemen hemen her ay, 8 kez polislerle yüz göz olmak zorunda kalıyoruz. 3 torunum alındı. Üzerine bir de eğer yerini söylemezsek bizi alıp götürmekle tehdit ediyorlar.

Sürekli evimize baskın yapmaları yetmezmiş gibi bir de fiziki takip altındayız sürekli evimizin civarinda sivil ekipler beklemekte, girenimizi çıkanımızı gözetlemekte. Bu sürekli baskınlar ve takip yüzünden komşularımız gelmez oldu, kapımızı açan insan kalma
dı. Bizim bu bakıma muhtaç zamanımızda ne bir evladımızı görebiliyoruz ne de konu komşudan bir yardım alabiliyoruz. Eşim ayaklarından rahatsız olduğu için kolayca oturup kalkamıyor fakat sabahları ani bir baskınla içeri giren polislere bekleyin eşim toparlansın dememe rağmen beni dinlemeyip hızlıca içeri dalıyorlar, ben arkalarından yetişemiyorum.

Bir de gelen polisler komşularımızın imza atmasını istiyorlar fakat komşularımız bize kapılarını kapattıkları için imza atmaya yanaşmıyor. Bu yaşlı halimle kapı kapı dolaşıp bir bize gelip imza atar mısınız diye insanlara halimi anlatmaya çalışıyorum ama kapılar bir bir yüzüme kapanıyor. Bu yaşlı halimizde bize bu kadar sıkıntı yaşatanları Rabbim elbet biliyor… Mağduriyetimizi Allah görüyor tez zamanda da sonlandıracağına inancımız tam…