45 yaşında üç kız annesiyim eşim sözde darbe olayından sonra yine sözde gerekçelerle tam 13 ay tutuklu kaldıktan sonra hakkındaki suçlamaları öğrenebildik yani iddaname 13 ay sonra hazırlandı . Bir gece ansızın geldiler ve eşimi sanki bir katili, caniyi yakalarcasına derdest edip kelepçelediler.

Eşime yapılan acımasız tavırlarına itiraz eden ve olayı öğrenmeye çalışan kızımı da gözaltında beklettiler. Kızımı iki gün sonra hiçbir şey olmamış gibi saldılar. Hukuki haklarımızdan yararlandırmadılar. Asıl olaylar, eşimin gözaltına alınıp 10 gün sonra tutuklanması ile başladı.

Darbe ile hiçbir alakamız olmamasına darbeye ve darbeyi yapana lanet etmemize rağmen sürekli mahalle baskısına uğradık hakaretler, aşağılanmalar… Eşimin görme engelli olan iki kız kardeşi var bu kardeşlerine devlet tarafından özürlerinden dolayı bağlanan aylıklarını eşimden ötürü kestiler şuan çok ciddi mağdurlar, çalışma geçimlerini sağlama şansları yok.

Geçimimizi tarımla sağlıyorduk, bankalar çekmiş olduğumuz kredileri geri istiyor. İşlerimizi eşim bildiği ve yaptığı için ben ne borçları ödeyebiliyor nede geçimimi sağlayabiliyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Hiçbir alakamız olmadığı halde haklarımız gaspediliyor. Sebepsiz yere eşim hapis yatıyor. EVET BUGÜN ZALIM ZULMEDIYOR AMA MAZLUMUN DA RABBİ VAR. RABBİMİN HESABI VAR ÇOK ŞÜKÜR. .. Şuan eşim 9 yıl 9 ay hüküm giydi hemde sadece siyasi sebeplerle. Biz Allahın adaletine güveniyoruz, O’nun verdiği hükme razıyız inşallah.