Bebeklere zulüm, kadınlara zulüm, ailelere zulüm, görevini hakkıyla yerine getiren memura, vergisini ödeyen namuslu esnaf ve işadamına zulüm, öğrenciye ve öğretmene zulüm derken şimdi de daha doğmamış anne karnında ki ceninlere zulmediliyor. Onlara bu dünyaya gözlerini açma hakkı bile verilmiyor.

Bin bir zorlukla evlat sahibi olmak için tüp bebek tedavisi gören ve tehlikeli bir hamilelik süreci geçiren Nimet Türkdoğan’ın doğacak bebeğine su değil nefes alması bile çok görüldü.

Nimet Hanım İstanbul’da on binlerce masum kadın gibi uydurma ve hukukta yeri olmayan legal bankaya para yatırma, gazete aboneliği, vb. hukuki niteliği olmayan iddialarla 16 Kasım günü gözaltına alındı. 5 aylık hamile olduğu belirtilen Türkdoğan’ın Adalet Bakanlığı’nın şu günlerde İngiltere Mahkemelerine gönderdiği, Türkiye’de daha öncesinde yapılan hukuksuz tutuklamaları çöpe atacak olan savunma yazısında da kabul edildiği gibi delil niteliği taşımayan saçma verilerle Vatan Emniyeti’nde uzun süre gözaltında tutulduğu ifade edildi.

Dünyaya gelecek olan bir bebeğin yaşamını kendi kabul ettiğiniz hukuksuz delillerle söndürmeyin.

https://t.co/b9CcoFS0Od