Ben 26 yaşında 18 aylık evliyim. Tez aşamasında yüksek lisans öğrencisiyim. 15 Temmuzdan sonra terör suçlaması ile hem bana hem eşime yakalama kararı çıkarttılar. Ne benim ne de eşimin hiçbir yasa dışı işimiz ve herhangi bir vatana ihanet zararlı hiç bir kişi ve örgüt ile bağlantımız olmadı. Aksine ailem tarafından vatan sevgisi ile büyütüldüm. Hiçbir zaman aksini düşünmedim. Maalesef ülkemizde vatanımızda mağdur olduk. Eğitimim yarım kaldı.
Yaklaşık 6 aydır çalışamıyoruz. Evlilik ve eşya borçlarımız duruyor. Ailemizin de durumları iyi olmadığı için yardım isteyemiyoruz. Kendi borçlarımız gün geçtikçe artıyor.
Eşimle 5 aydır ayrı yaşıyoruz. Eşime en çok ihtiyacım olan zamandayım. Hamileyim fakat doktora gidemiyorum. Hem yaşadıklarımız hem suçsuz yere aranmamız psikolojimi bozdu.

Umarım bir an önce adalet yerini bulur. Kimseyle görüşemiyorum, yardım alamıyorum, bizi çaresiz bıraktılar. En özel zamanlarımızı katlettiler. Bilmiyorum bebeğimin durumu nasıl. Kontrole gidemiyorum. Ne eşim ne ben 5 aydır her günümüz zehir oldu. Tek isteğimiz bir an önce adaletin yerini bulması.