15 Temmuz hain darbe girişiminden hemen sonra hayatımız alt üst oldu. Yıllardır eşim insanlar tarafından parmakla gösterilen, herkesin iftihar ettiği ve insanlara yardım etmekten zevk alan birisi idi.
 Ama gelin görün ki kimin yaptığı hala belli bile olmayan bu hain darbeden en çok etkilen kişilerden olduk. Eşimi 25 Ağustos sabahı evimize baskın yapıp sanki seri katil arar şekilde evimizi arayıp eşimi alıp götürdüler. İlk 7 gün kameralardan bile eşimi göstermediler.
 Sanki birileri bu insanlara zulüm edin demiş gibi, herkes bize hayatı zindan etmeye çalışıyordu. Eşimin ne ile suçlandığını dahi bilmiyordum.3 çocukla ortada kaldım, aileme sığındım.
 Eşimin 23 yıllık öğretmenliğini bir kararla bitirdiler. Düşünsenize bir gecede hayatınız tamamen değişiyor. O panik üzüntü halini üzerimden atınca, annelik merhamet ve gayretiyle günlerce iş aradım. Eskiden altın günlerine gittiğim evlere, şimdi temizliğe gidiyorum, alnım ak, başım dik!
Çocuklarım üniversitede okuyorlar, onlara harçlık oluyor kazancım çok şükür… Temizliğe gitmek ayıp değil ama eski arkadaşların tavırları, bakışları bazen insanı çok yoruyor… Bize bunları reva görenleri
Allaha havale ediyoruz.