Ben İzmir’de, Sağlık Bakanlığı’nda memur olarak çalışıyordum. 15 Temmuz faciasının sonrasında hiçbir sebep gösterilmeden, önce açığa alındım. Sonra herhangi bir soruşturma bile olmadan, savunma dahi alınmadan KHK ile ihraç edildim.
 Evliyim. Eşim, üç çocuğum ve annemle birlikte yaşıyoruz. Evdeki herkesin morali bozuldu. Akıldan fikirden geçmeyen bir şey başıma gelmiş, altı kişinin geçiminden sorumlu birisi olarak işsiz kalmıştım. Önce ne olduğunu anlamaya çalışsak da çok zor günlerdi.
 Çocuklarım maddi durumumuzu bildiği için bir şey ister misiniz? Dediğimde gerek yok deyip büyüklük gösteriyorlar. Şimdi bir fırında şoför olarak çalışıyorum. Erken gidip, geç ve yorgun olarak geliyorum. Çocuklarımla tam olarak nitelikli zaman geçiremiyorum. Annem durumuma ayrı üzülüyor. Ben annemi öyle görünce ayrı üzülüyorum.
Eşim benim çaresizliğimi gördükçe zaten perişan vaziyette. Çünkü hakkımı arayabileceğim bir merci, gidebileceğim bir makam yok. Allah var ancak. Ailecek zorlanıyoruz, kötü günler geçiriyoruz. Mutlu ve huzurlu günlerimize kavuşmak ve bu mağduriyetimizin giderilmesi için, gerçek adaletin gelmesini bekliyoruz.