15 yaşındayım. Bir sabah ısrarla çalan zilin sesiyle irkildik annem ve babamla. Babam Din Kültürü Öğretmeni… Ne olduğunu bile anlamadan terör örgütü iddiasıyla babamı kıskıvrak götürdüler. Tam 1 ay gözaltında kaldı. Ardından tutuklanma kararı verildi. Tutuklanalı 1 yıl 3 ay oldu. 1 yıl 3 aydır annemle yapayalnız kaldık.
Kiramızı veremediğimiz, pazara çıkamadığımız oldu. Yapılanlar bununla da kalmadı. 1 ay önce yine bir sabah namazı annemi aynı suçlama ile aldılar. Donakalmıştım bu sefer kıpırdayamaz oldum. Kapıdan çıkıp gittiklerinde balkondan arkalarında bakakaldım. Bir başıma kalmıştım. Bedenim buz kesmiş ağlayamaz olmuştum.
 Şimdi düzenim darmadağın akrabalarım ile kalıyorum. Annem ve babam hiç irtibatımız olmayan bir durumdan dolayı ayrı yerlerdeyiz. Ben annem ve babamın yokluğuna mı üzüleyim kendi çektiğim mecbur olduklarını hissettikleri için bana sahip çıkan akrabalarımın yanında sığıntı gibi yaşadığıma mı üzüleyim bilemiyorum bir an önce anne ve babamın yanıma gelmesini istiyorum.