Annemle Babamı Sorgusuz Sualsiz Götürdüler
22 yaşında genç bir kızım. 15 Temmuz 2016 gününde yaşanan olaylardan dolayı bir gece kapımız çalındı. Çok kalabalık bir polis ekibiyle karşılaştık. Ayakkabılarıyla hiç bir gerekçe sunmadan eve girdiler. Resmen bir teröriste yapılan muamele bize yapılmaktaydı. Evde saatlerce arama yapıldı. İç çamaşırlarına kadar arama yapıldı. Ne aradıklarını bilmeden. Annemle babamı sorgusuz sualsiz götürdüler. Kardeşim ile yalnız kaldık. 15 gün sonra tutuklandılar.
  Aylardır tutuklular. Biz kardeşimle yalnız kaldık. Bize bakan kimse yok. Ev kirasını ödeyemediğimiz için ev sahibi bizi evden çıkardı. Akrabalarımızdan gelen yardımlarla geçinmeye çalışıyoruz. Kardeşim parasızlıktan okulunu dondurmak zorunda kaldı. Anne baba özlemi ayrı. Etrafındaki insanların bakışları ve dışlamaları bizi çok üzüyor. Bir vatan hainine yapılan muameleyi kardeşimle bu yaşta yaşadık.
 Annemin hastalıkları orda daha da arttı. İlaçlarını düzenli alamaması hastalıklarını ilerletti. Bir an önce bu zulmün bitmesini ümit ediyorum. Mağduriyetimizin giderilmesini yetkililerden arz ederiz.