Çocuklarının yolunu gözleyen 60 yaşında bir anne olarak yazıyorum… 2 kızım, 2 damadım ve bir oğlum 4 aydır suçsuz yere hapis yatmaktalar.
 Ben çocuklarımı türlü emeklerle, babalarını erken yaşta kaybederek onlara hem annelik hem babalık yaparak büyüttüm. Şu zamana kadar gurur duyarak okutup bu yaşa getirdiğim ve çevremdekilerin hep överek bahsettikleri çocuklarımın şuan terörist olarak suçlanıyor olması bana meselenin en ağır gelen tarafı. Yaşadığımız şeylerden sonra bir kızımın 4 ve 10 yaşındaki çocuklarının, anne-babaları içeride olduğundan, yuvaya verilme durumuyla karşı karşıya kaldık ve bu ağır travma halinden sonra torunlarım şuan yanımdalar.
 Diğer kızımın çocukları ise kayınvalidesinde ve oğlumun eşi çocuğuyla birlikte annesinde kalıyorlar. Olan şeyler karşısında eşim dostum ayakta durduğuma şaşırıyor fakat ben çocuklarım ve torunlarım için bir anne olarak mücadele veriyorum. Kendim diyabet ve panikatak hastasıyım ve bu rahatsızlıklar içinde her hafta kilometreler aşıp evlatlarımı görmeye gidiyorum. Maddi ve manevi yaşadığım zorluklar belimi iyice büktü… Tek isteğim ülkeme huzurun gelmesi, hasret kaldığımız adaletin tecelli etmesi ve evlatlarıma kavuşmak… Yaşadığım bu mağduriyeti duyurma adına sesim olmanızı istirham ediyorum…