32 yaşında ev hanımıyım. İzmir’de ikamet ediyorum. Eşim bir eğitim kurumunda çalışarak geçimimizi sağlıyordu. 15 Temmuz darbe hadisesi gerçekleştiği ana kadar düzenli giden bir hayatımız vardı. Birikim olarak kenara ayırdığımız cüzi fakat bizim için önemli bir miktar paramızı BDDK’ya bağlı ve o güne kadar faaliyet gösteren Bank Asya’ya yatırmıştık.
Malum darbe hadisesinden hemen sonra eşimin eğitim kurumu bir KHK ile kapatıldı ve ilk şoku yaşadık. Eşim artık işsiz ve hiçbir sosyal güvencesi yok. Ben ise 8 aylık hamileydim. Geçimimizi sağlama adına kenara ayırdığımız birikimimizi çekmek istediğimiz de ikinci bir şokla daha karşılaştık. Paramızı yatırdığımız banka darbe suçlaması ile kapatılmış ve hiçbir şekilde hiçbir sorumuza cevap verecek bir muhatap bulamamıştık. Aynı bankanın kullanmakta olduğum kredi kartı ise hesabımda para olmasına rağmen takibe düştü ve icra tehdidi ile karşı karşıya bırakıldım.
Gebeliğimin son ayında işsiz, parasız kaldım. Ülkemde “Darbe teşebbüsü” ile benim gibi binlerce masum insana kıyım yapıldı. Umarım bir gün adalet tecelli eder ve masum insanlarda maddi-manevi  kayıplarını telafi eder.