İzmir’de kendi halimde yaşayıp ve babamın bakkalında işçi olarak çalışıyordum. Bunun yanında küçük işletme kurmaya karar verdim. Kendine münhasır sakin küçük bir mahallede bir işletme aldım. Her şey burayı aldıktan 5 ay sonra başladı.
 Bir sabah işime giderken iş yerimin kapısına polisler ve maliyeden gelmişler. Bir neden, sebep ve gerekçe göstermeksizin işyerime el koydular. Haksızca hukuksuz ve acımasızca iş yerimi boşalttılar. İşçilerim işsiz kaldılar. Bunca haksızlık üzerine işletmeye ait kira borcu, SSK borcu, vergi borcu, maaş borcu ve bir takım piyasaya olan borçlarım benim üzerime kaldı.
 Hangi kapıyı çaldıysam kimseden bir cevap alamadım. Kimse ne olduğunu ve ne olacağını bilmiyor, ortada kalakaldım. Bu arada annem babam kardeşim eşim akrabalarım hepsi sırt dönüp düşman oldular ve bir de babam da işyerinden çıkarttı. Şuan borçlarımla kaldım.  Maddi ve manevi olarak mağdur oldum. Hem ailemden hem de işimden edildim. Ne yapacağımı nereye gideceğimi bilmiyorum. Güzel kapıların açılması ümidiyle.

​​​​​​​