15 Temmuzdan sonra başlayan cadı avı yüz binlerce insan gibi bize de geldi. Biz eşimle beraber işsiz kaldık.
 Ne oluyor ne yapacağız diye düşünürken 25 yıllık öğretmen abim tutuklandı. 1 ay sonra bir anda 3 çocukla tek başına kalan eşi gözaltına alındı, Allaha şükür adli kontrol ile serbest bırakıldı ama daha 5 ay öncesinde iki devlet memuru olan bir eve şu an ihraç oldukları için 1 kuruş gelirleri yok.
 Evi satalım dedik, eve tedbir konmuş. 4 kişi hiç bir gelir olmadan elde avuçtaki 3-5 kuruşla idare etmeye çalışıyorlar. Biz bu mağduriyetten sonra kendimiz en azından dışarda olmanın şükrü ile acımızı unuttuk derken öbür yengemi gözaltına aldılar ve tutuklandı.  Eşi tesadüfen o saatte evde olmadığı için onu gözaltına alamadılar ve şu anda zulümden kaçmak için evini yurdunu terk ederek adeta suçlu gibi köşe bucak bir yaşam sürmekte.
 Bu abimin çocuklarına kayınvalidesi bakıyor bakmasına ama çocuğunun biri %86 özürlü. Çocuk annesiz babasız kalınca zaten kötü olan sağlık problemleri arttı gittiği rehabilitasyon merkezini aksatmaya başladı. Bu zulüm nereye kadar devam eder Allah bilir ama bir an önce bitmesi için dua ediyoruz. Rabbim inşallah bir çıkış…