Küçük Kızım Beyninden Ameliyatlı, Babası Tutuklu
Eşim bir ay önce tutuklandı. 3 tane kızım var. Küçük kızım beyninden ameliyat olalı bir yıl oldu ve babasına çok düşkün. Bana her gün babasını soruyor kızıma ne diyeceğimi bilemiyorum. Eşim özel bir firmada mühendis olarak çalışıyordu ve çok dürüst işini seven bir insandır. Bizlere de hep doğru yaşamayı başkalarının hakkı konusunda çok hassa davranmayı tavsiye etmiştir. Tutuklanma sebebini tam olarak bilmiyoruz, kurban toplamışsın, şikâyet var demişler. İnsanlığa faydalı olmak için yaptığımız böyle küçük şeylerin terör örgütü üyesi olmak sayılacağını hiç düşünemezdik.
 Eşim herkese yardım eder, komşusuna, iş arkadaşlarına, akrabalarına… Biz eşimin aldığı maaşla geçinen bir aileydik şuan hiç bir gelirimiz yok. Mağduriyetimiz sadece maddi değil. Komşuların bizlere bakışı, kızlarımın arkadaşları tarafından dışlanması bizi daha çok mağdur ediyor ve küçük kızım babasını çok özlüyor tekrar hastalanmasından korkuyorum.
 Eşim vatanını milletini çok seven bir ülke sevdalısıdır, bu şekilde suçlanması haksızlık. Bir an önce hukukun işlemesini istiyoruz. Eşimin suçsuzluğu ortaya çıksın. Eşimin birçok hastalığı var eklem romatizması bunlardan bir tanesi. Kullanması gereken birçok ilaç var, ayda bir açık görüş var sadece, sağlığından çok endişe ediyoruz. Avukat tutacak paramızda yok. Hapishanede hangi koşullarda kalıyor bilemiyoruz.
 Lütfen sesimizi duyun…