Evlatlarımı hak hukuk kavramlarına dikkat ederek aman kimseye hakkınız geçmesin, diyerek büyütmeye çalıştık. Çevrem tarafından hayırlı evlatlara sahip olmam hep takdirle karşılanırdı. Elhamdülillah büyüdüler, kendi işlerini kurup çalışmaya başladılar. Çok da cömerttirler; kapılarına kim gelirse gelsin ayırt etmeden eli boş çevirmezlerdi. Yalnız bugün bu davranışları suç unsuru oldu. Darbe öncesi sudan sebeplerle ağır mali yaptırımlara maruz kalırlarken darbe sonrasında bütün mal varlıklarına el konuldu.
Oğlum tutuklanarak hapse atıldı. Cebinden suç unsuru olarak dua kağıdı çıkmış. Bulunduğumuz beldeden uzak başka bir ildeki hapishaneye sevk edildi. Gelinim belirli aralıklarla ziyarete gitse de torunlarım her zaman babalarını göremiyorlar. Gelinim ve torunlarım bana emanet. Ama bizim can ve mal güvenliğimiz de devletimize ait, lakin bugün bu kaide işlemiyor. Ülkemizin düsturlarından bir tanesi ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR iken bugün maalesef iflas etmiş durumda.
Ne olur sayın yetkililer bu hukuk garabetinin son bulması adına bize yardım edin. Biz sadece adaletle hükmedilmesini talep ediyoruz.