Damadım halı yıkama işiyle meşgul olan bir kişidir. Aynı zamanda eğitim konusundaki hassasiyeti sebebiyle bir eğitim şirketinin ortağıdır. Eskiden beri iş çevresi tarafından sevilip itimat edilen biriydi.

Damadımla ailemiz arasındaki kültür farkına rağmen dürüstlüğünü ve ahlakını takdir edip hiç çekinmeden kızıma uygun görerek evlenmelerine izin verdim. Çok şükür bu zamana kadar da bizi mahcup etmedi. Ne yazık ki darbe girişimi sonrası vatan hainliği, terörist suçlamalarıyla evine baskın yapılarak her yer didik didik aranmasına rağmen suç unsuru bulunamamıştı. Mesnetsiz bir şekilde delil gösterilmeden aylardır tutuklu.

Bütün mallarına tedbir uyguladılar. Bir gece de suçlu ilan edilmesi ağırıma gidiyor. Onlar da kimin suçlu kimin suçsuz olduğunu anlayamamış olmalı ki terörist ilan ettikleri kişinin evine gelen polis yetkilileri damadımın işletmesine hala eşyalarını emanet edip temizletiyorlar.
Ben bir an önce atılan bu iftiraların temizlenip davaların görülmesi, suçlu olan ile olmayanın birbirinden ayrılıp adaletin tesis edilmesi konusunda yardımlarınızı talep ediyorum.